ביטוח אופנוע

אופנוע הוא כלי רכב יעיל ונוח, המהירות שניתן להגיע ממקום למקום מבלי לעצור בפקקים
הארוכים שאינם נגמרים, האפשרות לחנות כמעט בכל מקום מבלי לחפש שעות חנייה. אך יחד
עם זאת אופנוע הוא כלי המשאיר הרוכב חשוף מול כלי רכב אחרים שלא תמיד רואוים אותו.

ביטוח חובה לאופנוע

פוליסת ביטוח חובה לאופנוע כבדומה לביטוח חובה של רכב, היא ביטוח אשר כל רוכבי האופנועים מחויבים לרכוש אותה. ביטוח חובה לאופנוע מעניק כיסוי מלא במקרה של פגיעה פיזית של רוכב האופנוע, רוכב מתלווה והולכי רגל.

ביטוח חובה לאופנוע הוא ביטוח הנקבע בהתאם למאפיינים שונים כגון: מאפייני הנהג: גיל, ותק ומין והיסטוריה של תאונות דרכים. מאפיינים של האופנוע כגון: דגם האופנוע, מיגונים ושנת ייצור האופנוע.

רכישת פוליסת ביטוח חובה לאופנוע ניתן לרכוש בכל אחת מחברות הביטוח או סוכני הביטוח. פוליסת זו היא תקינה והמשמעות היא שמחיר הפוליסה נקבעת על ידי המדינה. לכן חשוב לערוך השוואת מחירים לפני רכישת ביטוח אופנוע חובה בין חברות הביטוח השונות.

ביטוח צד ג' לאופנוע

ביטוח צד ג' מכסה מפני נזקים הנגרמים לרוכב או רכב אחר. ביטוח צד ג' הוא ביטוח שאינו חובה. ביטוח צד ג' מכסה את הצד השני ולא אתכם. לפני רכישת ביטוח אופנוע צד ג' בדקו מהי העלות הביטוח, בדקו כמה ההשתתפות העצמית במקרה של פגיעה, גובה גבול ההשתתפות של חברת הביטוח והאם יש תוספות לביטוח כגון שירותי גרירה וכדומה.

ביטוח מקיף לאופנוע

ביטוח מקיף לאופנוע הוא ביטוח המכסה נזק הנגרם לאופנוע שלכם. ביטוח מקיף הוא ביטוח יקר בשל היותו מכיל בתוכו ביטוח צד ג' ומכסה מפני כל נזק, השחתה, תאונה שריפה או גניבה של האופנוע.

ביטוח אופנוע מקיף משתלם בעיקר למי שיש אופנוע יקר או אופנוע חדש. ביטוח מקיף הוא ביטוח יקר שלא משתלם לעשותו למי שיש אופנוע ישן. חישוב ביטוח אופנוע מקיף נעשה בהתאם לאופי הנהג ואופי האופנוע. אופי האופנוע נמדדים פרמטרים כגון: יצרן ודגם. אופי הנהג גולל וותק, מין, והיסטוריה של תביעות קודמות.

מעוניינים לקבל הצעות לביטוח אופנוע: ערכו כעת השוואת מחירים בביטוח אופנוע, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.