הפניקס

חברת הפניקס הינה אחת מהחברות המובילות כיום בשוק הביטוחים בארץ. חברת הפניקס מציעה מגוון של ביטוחים ופתרונות פיננסים מתקדמים, המותאמים ללקוח באופן אישי. הפניקס מציעה שירותי ביטוח בכל רחבי הארץ. חברת הפניקס מציעה ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דירה, ביטוח סיעודי ועוד.

רקע הפניקס

חברת הפניקס הוקמה בשנת 1949 על ידי דוד חכמי ז"ל, שקבע את חזונה של החברה המבוסס על הדאגה לרווחת הפרט והבטחת עתידו ועתיד צאצאיו. חברת פניקס שמה לה בראש מעיינה את השירות המקצועי ביותר, את היחס אישי ללקוחותיה, והתאמת הפתרונות הביטוחיים והפיננסים המתקדמים ביותר באופן אישי לכל לקוח ולקוח.

בשנת 1978 הונפקה הפניקס בבורסה לניירות ערך בתל אביב. בשנת 2002 נרכשה הפניקס על ידי קבוצת מאיר ובשנת 2006 נרכשה הפניקס על ידי קבוצת דלק. באותה השנה רכשה הפניקס 40% מבית ההשקעות אקסלנס נשואה. בשנת 2015 נמכרה הפניקס לתאגיד ענק מסין.

לחברת הפניקס צוותים גדולים הפזורים בכל הארץ וסוכני ביטוח העובדים עם החברה, הכוללים ייעוץ מקצועי המאפשר לכל לקוח לקבל את הפתרונות הביטוחיים המותאמים לו באופן אישי ולבחור עבורו את הביטוח הטוב ביותר. מה שמביא את החברה להיות המציעה מגוון של ביטוחים המותאמים לכל לקוח ולקוח.

מוצרים פיננסיים וקופות גמל

מעבר לביטוחים חברת הפניקס ביטוח פנסיוני הכולל קרנות פנסיה שונות, ביטוח מנהלים המשלב חסכון לגיל הפרישה וכיסוי ביטוחי למקרה של אובדן כושר עבודה או מוות, בהתאמה לצרכיו של הלקוח. בנוסף מציעה החברה מוצרי פנסיה וקופות גמל מתקדמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *